Dostluk arkadaşlık sohbet

Bugün sizlere sohbetimizde saygıdeğer Web yazarımız eSaReT arkadaşımızdan söz etmek istiyorum, Şu an Asker’de olan Sohbetelis.com ailesi olarak acele teskere alıp hayırlısı ile sağ salim geri dönmesini bekliyoruz. Tabiki Web yazarı olarak en çok ta ben yollarını dört gözle bekliyorum. Bugün Patron Umit ile şöyle bir konuşmamız oldu.

[17:05] <Umit> a`La
[17:05] <Umit> Hea
[17:05] <Umit> Bak ne dicem
[17:05] <Umit> Sohbetelise
[17:05] <Umit> Baslioz
[17:05] <a`La> Bak Işte ESaReTi Çok ÖzLeyeceğim He
[17:06] <a`La> Dört GözLe Dönmesini BekLiyorum
 🙂
 ESaReT arkadaşımızın yerini dolduramayız, ama Sohbetelis.com Web’ini mahzun bırakmayacağım, Gözün arkada kalmasın eSaReT  gelince okuyacaksın biliyorum. Ben olmadığım zaman da senden de benim Web’imi mahzun bırakmayacağını umuyorum.

Herşey şaka tabiki, bizler dostuz arkadaşız tabiki gerektiği her yerde birbirimize yardımcı olacağız ve eksiklerimizi tamamlayacağız.

dostluk arkadaşlık sohbet ile ilgili görsel sonucu

Bizim sohbet sitemizin en büyük özelliklerinden birisi olan Dostluk arkadaşlık sohbet ile huzurlu bir ortam yaratmak ve hep birlikte sitemizi ilk sıralara taşıyarak daha çok arkadaşlıklara merhaba demektir.

Şahane dostlukların en ideal ortamında Bedava sohbet etmek isteyen dünya üzerindeki bay bayan herkesi bekliyoruz. Mobil uyumlu sohbet sitemize akıllı telefonlarınız ile bulunduğunuz her ortamdan giriş yaparak Mobil sohbet‘in keyfini bizlerle yaşayabilirsiniz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
39 okuma
7 Ocak, 2020
aLa
aLa

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?