Alasohbet odaları

alasohbet odaları

CANLI ONLİNE SOHBET

Gerçekten Alasohbet odalarını tamamen yeniledik, herşey siz değerli üyelerimizin ferah bir ortamda ve aynı çatı altında toplayarak yepyeni arkadaşlıklar kurmak dünyadaki bütün insanların hakkıdır. Sohbetelis.com olarak bu hakkı size vermek bizlerin görevidir. Akıcı bir sohbet ve Online bir sitede olmak kim istemez ki ?

KESİNTİSİZ RADYO

Alasohbet odalarında kesintisiz radyo yayını ve Profesyonel Dj’lerimiz  ile zamanın nasıl geçtiğini farkedemeyeceksiniz, Dj’lerimizden istek parçalar isteyerek arkadaşlarınıza dostlarınıza aşklarınıza armağan edebilirsiniz. (Örnek: !istek Tarkan – Yolla dinleyen herkese gelsin.) şeklinde yapabilirsiniz.

OYUN KANALLARI

Sohbet sitemizde mevcut olan Oyun, Kelime, İslam, OXM, Yarisma, Test, Oyuncu, kanallarına otomatik olarak yönlendirilecek bigilerinizi tazeleyebileceksiniz. Hem oyun oynayarak hem de sohbet ederek arkadaşlıklarınızı perçinleyebilirsiniz. Online süreniz ne kadar uzun olursa o kadar çok arkadaş edinebileceksiniz.

MOBİL SOHBET

Sohbet sitemizde mobil uygulaması ile giriş yaparak bulunduğunuz her ortamdan bizlere ulaşabilirsiniz, akıllı telefonlarınıza Androirc Android uygulaması ile sorun yaşamadan da giriş yapabilirsiniz. Ayrıca Google’ye Sohbetelis.com yazarak Web girişinden Flash’sız ve Java’sız olarak Alasohbet odaları ile buluşabilir Bedava sohbeti bizlerle yaşayabilirsiniz. En seviyeli sohbet platformunda buluşmaya ve keyifli saatler geçirmeye var mısınız? O zaman sohbet girişine tıklamanız yeterlidir…

 

Bir önceki yazımda makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
542 okuma
16 Ocak, 2019
aLa
aLa

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?